Vyrábíme

Z jakých materiálů vyrábíme? Jaké máme odstíny a profily?

Na kuchyňské linky můžeme nabídnout materiály - lamino k výrobě korpusů, poliček a rohového zakončení linky. Na dvířka je v nabídce materiál - lamino různých barevných dezénů hladkého profilu, MDF různých profilů frézování ve dřevě nebo pastelové barvě, MDF + sklo, lamino + AL rám, sklo + AL rám, akrylátová fólie na MDF desce + tenký AL rám, nejnověji BIO masiv různých druhů dřev.

Ke konečnému doladění samotné kuchyňské linky máme v nabídce velký výběr úchytů různých materiálů, barev a velikostí.

K pohodlnému a snadnému využívání kuchyňské linky dodáváme plynové výsuvy, výklopy, jakýchkoliv drátěný program do skříněk, zásuvek či k barovým pultům - tyče s různými závěsy a koši.

K praktickému ucelení kuchyňské linky dodáváme elektrospotřebiče volně stojící, ale hlavně vestavěné - všechny značky nabízené a dostupné na trhu v České republice. Dále dřezy různých tvarů a rozměrů i materiálů a k tomu baterie.

Co se týká osvětlení kuchyňské linky a pracovního prostoru, dodáváme s montáží různá osvětlení - zářivky, bodovky, ukončovací rampy na horních skříňkách s trafem a bodovkami.

Pokud nejste pro volbu vyplnění části stěny mezi spodními a horními skříňkami dlaždicemi, nabízíme a dodáváme obkladové desky v provedení imitace dřevěných obkladů, cihel, obkladů nebo malby, modernější varianta v hliníku hladkých nebo plastických vzorů.